Průmyslové šicí stroje

Šicí stroj ZOJE ZJ9513G

ZOJE Zoje ZJ9513G/02 SET - smontovaný kompletní průmyslový šicí stroj včetně stolu KESSLER se zabudovaným servomotorem a snímačem polohy jehly v hlavě stroje.

 

Popis šicího stroje:

Stroj je vybaven moderním servomotorem umístěným v hlavě stroje, který je nejen úsporný (až 70% oproti spojkovým motorům) , ale je tišší a eliminuje vibrace, protože odpadá přenos klínovými řemeny. Servomotor je osazen ventilátorem pro lepší chlazení a je vybaven řídící jednotkou s displayem pro možnost nastavení pozice jehly nahoře a dole a s možností regulací maximálních otáček (stroje se spojkovým motorem dodáváme pouze v ekonomické verzi, protože tyto motorové jednotky .jsou zastaralé a u servomotorů získáte úsporu el. energie až 70%). Tento šicí stroj je díky tichému servomotoru vhodný i pro šití doma. 

  • jednojehlový stroj ,vhodný pro šití prádla a běžné konfekce z lehkých a středně silných materiálů.
  • stroj je vybaven spodním podáváním
  • délku stehu lze nastavit v rozmezí 0 až 5 mm.
  • zpětný chod je ovládán pákou na pravé straně stroje
  • zdvih patky můžete provádět ručně, nebo kolenní pákou až do výšky 13mm.

 

 TENTO STROJ JE K DISPOZICI U NÁS NA PRODEJNĚ ZA 9.752 Kč bez DPH

 

 

OVERLOCK JACK E4-4-MO3

Vysokorychlostní 4-nitný overlock s diferenciálním podáváním, zajišťovacím stehem a servomotorem v hlavě stroje, originální koncepce motoru v hlavě (direct drive) umožňuje bezztrátový a přesný pohon šicího stroje s výraznou úsporou spotřeby elektrické energie (overlock spotřebovává energii pouze pokud je stroj používán), komplet šicí stroj s výškově stavitelným stavcem, plnohodnotná deska 105x55cm s ABS hranou a pracovní plochou určenou pro textilní průmysl, zásuvka na nářadí
Rozpich jehel je 2mm, celková šířka stehu celkem 6mm

Technické parametry:
maximální otáčky 6000ot/min
jehly B27 síla 11/75 doporučujeme ORGAN Japonsko
zdvih patky 5,5mm
napájení 1x240V

TENTO STROJ JE K DISPOZICI U NÁS NA PRODEJNĚ ZA  16.694 Kč bez DPH

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.