Bernette 38

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 7
 

394 programů, možnosti ukládání do paměti, automatický odstřih nitě, velký stolek v základním vybavení. PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA NA 5 LET.

Dostupnost Skladem u dovozce (dodání 2 - 4 dny)
Můžeme doručit do
24.4.2024
Cena 14 041,32 Kč bez DPH
16 990 Kč    
Kategorie Bernette
Záruka 5 let
 

Dárek ZDARAMA : Nůžky titanium tiduo850

 

Tento počítačový stroj přináší rozsáhlý výběr funkcí za rozumnou cenu –  Nabízí 394 různých stehů, včetně stehu pro šití pružných látek, takže si můžete tvořit snadno trička a mikiny z úpletových látek. Bernette 38 má dále osm různých knoflíkových dírek šitých v jediném kroku a tři abecedy. Do paměti stroje si můžete ukládat různé kombinace stehových vzorů a použít je opakovaně kdykoliv později. Bernette 38 má užitečný ovladač rychlosti šití, se kterým pracujete přímo na displeji. Jako nejvyšší model je tento šicí stroj vybaven intenzivním LED osvětlením, navlékačem a automatickým i manuálním odstřihem nití.
Maximální šířka stehu je 7 mm.
V základní výbavě je osm přítlačných patek a velký přídavný stolek.

 

 

 • Přítlak patky - Pro některé látky, zejména pro obzvláště tenké a jemné, je vhodné přizpůsobit přítlak patky. Vaše bernette 38 je tuto praktickou funkcí vybavena.
 • Praktický rotační chapač s šířkou stehu 7 mm.
 • Automatická knoflíková dírka – profesionální knoflíkové dírky rychle a bez námahy Se strojem bernette 38 ušijete knoflíkové dírky na Vašem projektu rychle a snadno. Ani nepotřebujete zdvihat jehlu či jakkoli měnit nastavení stroje. Stroj ušije všechny čtyři části knoflíkové dírky automaticky.
 • S početnými doplňky bude Vaše práce ještě snadnější. Kromě knoflíkové dírky v jednom kroku a 394 základních a ozdobných stehů má stroj bernette 38 automatický navlékač jehly a automatický odstřih nití. S těmito funkcemi bude Vaše práce rychlejší a efektivnější.
  Schránka na příslušenství poskytuje dostatečný prostor pro cívky na spodní nit, nástroje, štětec, přítlačné patky a nitě.
 • V základním příslušenství je 8 přítlačných patek  –  Ať šijete cokoli, můžete si vybrat optimální přítlačnou patku. Entlovací patku pro rovný a entlovací steh, overlocková patka pro začišťování, zipová patka pro snadné všívání zipů, otevřená patka pro ozdobné šítí, aplikace, patka pro slepý steh, patka pro saténový steh či speciální patku pro knoflíkové dírky nebo patka pro knoflíkové dírky s posuvným měřítkem. S vhodnou přítlačnou patkou dosáhnete vždy rychle a pohodlně nejvyšší kvality steh.
 • V základním příslušenství je velký přídavný stolek.
 • Dvojstupňový zdvih přítlačné patky pro šití silných vrstev látek. Dvojstupňový zdvih přítlačné patky umožňuje snadno šít skrz několik vrstev látky. To je obzvláště výhodné při prošívání silných látek, quiltů nebo několika vrstev džínoviny. Díky vynikající síle vpichu stroje bernette 38 můžete bez problémů pracovat se všemi druhy látek, od nejtenčích a po ty nejsilnější.
 • Délka volného ramene od jehly v pravo: 170mm

 

 

TECHNICKÉ VLASTNOSTI  B 38

Šířka stehu

7 mm

Délka stehu

5 mm

Chapač

Rotační vertikální

Knoflíkové dirky

8 (1 krokové)

Celkově druhů stehů

394

Počet pružných(overlockových) stehů

20

Rychlost (stehů za minutu)

820

osvětlení

LED

 

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ovládací pedál
Český návod

Sada jehel
Základní entlovací patka (nasazena ve stroji)
Lemovací patka
Patka pro saténový steh

Patka pro knoflíkové dírky s posuvným měřítkem
Patka pro slepý steh
Zipová patka
Patka k přišívání knoflíků
Cívky na spodní nit (4)

Páráček
Šroubovák (velký)
Šroubovák (malý)

 • Prodloužená záruční doba na: 60 měsíců (5 roků).

 

Přehled stehů

Přehled stehů Bernette 38

 

 

Typ stroje elektronický
Automatický odstřih nití ano

Bernette 37/38